Zarezerwowaliśmy trzy noce i zatrzymaliśmy się w pokoju dwuosobowym z widokiem na jezioro. Pokój naprawdę nam się podobał. Zdecydowanie jednak wolimy pokoje z prysznicem. Śniadanie było obfite i na najwyższym poziomie - owoce mogłyby być nieco bardziej urozmaicone (i proszę przygotować dla nich lepsze noże ;-)). Dwukrotnie mogliśmy zjeść pyszną kolację na świeżym powietrzu na dużym tarasie z bezpośrednim widokiem na jezioro i góry. Personel w całym hotelu był niezwykle miły, pomocny i uroczy - tak trzymaj. Z przyjemnością będziemy polecać Hotel Marina Walensee i wracać przy kolejnej okazji. To ulubione miejsce dla nas, rowerzystów górskich i turystów pieszych, którzy lubią ochłodzić się w jeziorze. Dziękuję bardzo!
Jak wspomnieliśmy powyżej, nie uważamy, że pokoje z wannami są świetne – z radością przyjęlibyśmy rozbudowę o prysznice we wszystkich pokojach. Podczas naszego pobytu pracowaliśmy w okolicy - nie przeszkadzało nam to, ponieważ wcześnie rano wyruszaliśmy na wycieczki rowerowe lub piesze. Jesteśmy jednak ciekawi, jak będzie wyglądać zmieniona sytuacja.